עבודות עץ בהתאמה אישית

מרסלו הינו מותג ייחודי המספק עבודות עץ איכותיות בעיצובים מרשימים ובהתאמה אישית ללקוח. במרסלו תוכלו להנות ממגוון עבודות עץ לבית או למשרד המתאימות לכם הן מבחינת המחיר, הן מבחינת הנוחות, והן מבחינת העיצוב.

השוואה בין סוגים שונים של חומרי גלם מצביעה באופן ברור על היתרונות של עץ ועל הערך המוסף שנובע מתוך היכולת לשלב אותו בעבודות שונות ברחבי הבית. במאמר הבא נציג את ההבדלים בין סוגי העבודות, נבין מה היתרונות של ריהוט כזה וגם נסביר כיצד הוא מעלה את ערך הנכס של עבודות עץ לבית.

יתרונות של עבודות בעץ

עבודות בעץ מבוקשות כיום אצל קהל יעד מגוון. קודם כל, יש את מעצבי הפנים שממליצים על רהיטי עץ ומאמינים בהם גם לסגנון עיצוב כפרי וגם לסגנון עיצוב קלאסי, מודרני, וינטאג' וכן הלאה. במקביל, בעלי בתים ושוכרי דירות מבינים את המשמעות של עבודות עץ לשיפור ולשדרוג איכות החיים. מכאן והלאה, כל שנותר הוא להשוות בין סוגים שונים של עבודות עץ לבית ולהצביע על הערך המוסף של רהיטי עץ.

הסיבה העיקרית להצלחה של ריהוט מעץ קשורה לאופן שבו הוא משלב בין עלות אטרקטיבית לבין תמורה מלאה. ריהוט מעץ שנחשב מעט יקר יותר לעומת מתכת, זכוכית או אלומיניום. מהבחינה הזו, כדאי להשתמש בעץ לעיצוב הבית כי הוא גם עמיד וזול וגם משתלם ואסתטי.

סיבה אחרת לכך שכדאי להשתמש בעץ לעיצוב הבית קשורה להתאמה אישית. אם מנצלים את היתרונות של שירות נגרות בהתאמה אישית אצל נגר מומחה, יש סיכוי גבוה להתאמה בין סוג ואופי הריהוט לבין הצרכים של קהל היעד והלקוחות. התאמה אישית כזו מוכיחה את עצמה בטווח הקצר והארוך ויש לה ערך משמעותי.

קרא עוד

מה הן האפשרויות העומדות בפנינו כאשר מדובר על עבודות עץ לבית?

יש המון אפשרויות שעומדות בפנינו כאשר מדובר על עבודות עץ לבית. אם רוצים ליהנות מהיתרונות של ריהוט מעץ, כדאי להתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי ההבדלים בין הדגמים והפרויקטים של עבודות בעץ.

ריהוט עץ

ריהוט מעץ לבית הם האופציה הכי טובה עבור מי שרוצה לרענן את מראה חלל הפנים של הבית, אבל בלי להיכנס לתהליך ארוך, יקר ומסורבל של שיפוץ. במקום לשבור את הקירות או להרים מרצפות, כל שנדרש הוא לבחור רהיטי עץ שמשדרג את האסתטיקה בחלל הפנים כבר באופן מיידי. כמו כן, עבודות בעץ לבית מוכיח את עצמו כי קשה להתעלם מהנוכחות שלו.

ריהוט עץ יכול להתאים פחות או יותר לכל החדרים בבית. אפשר להתחיל עם עיצוב של הסלון, להמשיך עם בחירת רהיטי עץ לחדרי שינה וחדרי ילדים, מטבח ולכלול כמובן ארונות אמבטיה מעוצבים. בכל אחד מהמקרים האלה, עבודות עץ הוא חומר גלם מומלץ שיש לו יתרון אותנטי.

חיפוי עץ

אפשרות אחרת ליהנות מהיתרונות של עבודות עץ היא לטובת חיפוי עץ. כאן המטרה היא לאו דווקא להחליף את הפריטים הקיימים, אלא להוסיף עליהם חיפוי עץ ייעודי. מהרגע שבו מוסיפים חיפוי עץ לקירות או לרצפה, השמיים הם הגבול מבחינת האפשרויות האסתטיות.

חיפוי עץ משדרג את חלל הפנים והופך את הקיר או הרצפה לעמידים יותר. בנוסף, חיפוי עץ יכול מאוד להתאים לחדרים שאותם רוצים לעצב בסגנון קלאסי או כפרי.

מטבחים

אי אפשר לדבר על עבודות עץ לבית בלי להזכיר את המטבח. זה המקום שבו ריהוט מעץ מתגלה כפתרון הדקורטיבי האידיאלי, בין היתר בזכות היכולת שלו לשלב בין תמורה מלאה לבין נראות אסתטית ברמה גבוהה.

שימוש בעץ משדרג את המטבח והופך אותו למקום שנעים יותר לשהות בו. מלבד עבודות בתחום הנגרות ולבניית ארונות או פתרונות אחסון, המטבח גם יכול להתאים למי שאוהב דקים ופרקטים ומעוניין בשילוב של העץ על הרצפה או בחיפוי קירות.

למה כדאי לפנות למרסלו אומנות הריהוט

כל אחת מהעבודות לעיל דורשת פנייה לבעלי מקצוע. אם רוצים ליהנות מהיתרונות של עבודות עץ גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך, כדאי לפנות לשירות של נגרות בהתאמה אישית אצל נגר מומחה ולבנות ריהוט עץ לבית או למשרד.

נגר מומחה יכול לזהות בשלב מוקדם את הצרכים ולעזור לנו להגדיר תקציב ולהתאים עבורנו עבודות בעץ בהתאמה אישית.

סגור

למה לבחור בנו?
ציוד וטכנולוגיה מהחדישות בעולם
מאשרים עבודה אל מול סקיצות בלבד
יחס מאוד אישי וחם
Call Now Button