נגרות בהתאמה אישית

עבודות נגרות מושלמות עבור כל בית

אילו עבודות נגרות בהתאמה אישית נפוצות במיוחד? מה היתרונות בהזמנה אישית ולמה כדאי לבחור במרסלו אומנות הריהוט.

עבודות נגרות בהזמנה הן שם כולל למגוון רחב של עבודות מעץ, שיכולות להתאים לבית ולעסק. עבודות אלה הן סוג של יצירה, בין אם מייצרים מטבחים מעוצבים שלמים ובין אם מדובר בספרייה בודדת אחת.|
כשמדובר על עבודות נגרות בהתאמה אישית, לא פעם הכוונה היא לפריטים בודדים. ארונות אמבטיה כולל ארונות אמבטיה תלויים, ספריות, שולחנות עבודה, פינות אוכל שולחנות סלו, שידות ועוד. כמובן שייצור רהיטים כאלו דורש עבודה מקצועית אך בסופו של דבר מדובר בעבודות מהירות ופשוטות יותר. לצד עבודות נגרות אלו לעתים עולה הצורך לייצר מטבח שלם ללקוח. זו כבר משימה מורכבת שיש בה מקום רב יותר לטעויות. מטבחים מעוצבים מיוצרים בכל יום ויום והם כוללים ארונות בהזמנה אישית, שילוב של זכוכיות ברהיטים, פרזולים מיוחדים לפי טעם הלקוחות וגם התאמה למוצרי החשמל המיועדים להצבה במטבח.

מה חשוב לדעת על נגרות בהתאמה אישית

כל אדם אשר מעוניין לרכוש רהיטים, יהיה מעוניין שאותם הרהיטים ישרתו אותו נאמנה במשך שנים ויספקו עבורו מענה על מלוא הדרישות והצרכים. מהסיבה הזאת, יותר ויותר אנשים בוחרים לא להתפשר על איכות ולבחור בעבודות נגרות בהזמנה אישית – מתוך ידיעה שעבודות אלו ייקחו בחשבון את טעמם האישי, את ההתאמה לסגנון העיצוב הקיים בבית וכמובן גם נושאים הקשורים לפרקטיות ולאיכות.

בכדי ליהנות מכל שורת היתרונות הטמונה בהזמנת עבודות נגרות בהתאמה אישית, חשוב כאמור להבין תחילה מהן אותן הדרישות – צבעים, חומרים, צורת החלוקה, טקסטורות מיוחדות, שילובים של מספר חומרים וכו' – כאשר ניתן לנסות ולבחון דוגמאות של רהיטים מיוחדים מהסוג המבוקש ולקחת מהם רעיונות.

בשלב הבא, אפשר להגיע לנגריה עם כל הפרטים לגבי הרהיטים בהם אתם מעוניינים ובמידה ובחרתם בנגרים מנוסים ומקצועיים, אתם עתידים כאמור, לקבל בסופו של דבר רהיט אשר יענה על כל הדרישות ואף יפתיע לטובה.

עבודות נגרות בהתאמה אישית

עבודות נגרות בהתאמה אישית הן למעשה הגדרה כוללת לכל סוגי עבודות הנגרות המיועדות לצרכי ייצור ייחודי של מערכות עיצוב, פריטי ריהוט ואלמנטים דקורטיביים כאלו ואחרים לסביבת המגורים או סביבת העבודה המשרדית. עבודות אלו מיושמות על ידי חברות מנוסות המתמחות בהליכי תכנון, עיצוב וייצור של פריטי נגרות בהתאמה אישית מלאה, כאשר בין יתר סוגי העבודות הניתנות ליישום במסגרת עבודות נגרות בהזמנה אישית תוכלו למצוא: ייצור מטבחים בהתאמה אישית, ייצור ארונות מטבח בהזמנה אישית, ייצור ארונות הזזה בהתאמה אישית, ייצור מערכות ריהוט לחדרי ארונות, ייצור ארונות אמבטיה, ייצור ספריות בהתאמה אישית, ייצור חללי עבודה וחדרי עבודה וכדומה.

עבודות נגרות בהזמנה אישית – למי הן מיועדות?

נגרות בהזמנה אישית מיועדת לכל אילו מביניכם המעוניינים לשלב בביתם או במרחב העבודה שלהם פריטי ריהוט ייחודיים שאין לאחרים ולכל אילו מביניכם המעוניינםי להבטיח לעצמם שימוש מיטבי במערכות הריהוט המיוצרות במסגרת ביצוע עבודות נגרות

עבודות נגרות לבית או למשרד – למי פונים?

על מנת להבטיח לעצמכם פריטי ריהוט ומערכות ריהוט המיוצרים במסגרת עבודות נגרות בהתאמה אישית, קיימת חשיבות רבה לבחירת זהותה של החברה המתמחה בביצוע עבודות נגרות אלו לצורך כך, חשוב להתייחס למספר פרמטרים מרכזיים כגון: ניסיון מקצועי ומעשי בתחום עבודות הנגרות והיקף מערכות הריהוט ופריטי הריהוט המיוצרים על ידי החברה במסגרת עבודות נגרות מיוחדות. כמו כן, חשוב להתייחס לנראות של פריטי הריהוט ורמת הגימור שלהם וזאת במסגרת עיון מעמיק בתיק העבודות של החברה.

איזה שירותים מקצועיים מוצעים לכם על ידי חברות מובילות בתחום?

חברות נגרות העוסקות ומתמחות בביצוע עבודות נגרות בהזמנה אישית והתאמה אישית מלאה, מאפשרות לכם ליהנות ממגוון רחב של שירותי תכנון, עיצוב, ייצור והתקנה של כל סוגי הפריטים והמערכות המיוצרים על ידן במסגרת ביצוע עבודות נגרות.

ברמה התכנונית, עומדת לרשותכם האפשרות לקבלת סקיצות עיצוביות לכל דגם כזה או אחר של פריט אותו אתם מזמינים. כיום, חברות מובילות בתחום עבודות נגרות בהתאמה אישית, עושות שימוש בתוכנות תלת מימד באמצעותן ניתן להמחיש בצורה הטובה ביותר את הקו העיצובי של הפריט המתכונן והתאמתו לחלל המגורים, בית העסק או המשרד.

טכנולוגיות ייצור מתקדמות בתחום עבודות הנגרות

ביצוע עבודות נגרות בהתאמה אישית מצריך שימוש בטכנולוגיות ייצור מתקדמות מסוגן המאפשרים לבעלי המקצוע לייצר פריטים ייחודיים. טכנולוגיות אלו הן טכנולוגיות מבוססת מחשב והדבר בא לידי ביטוי ברמת הדיוק המושלמת של כל זווית, חיתוף או גילוף של סוגי העץ השונים. בנוסף, קיימות טכנולוגיות למטרות ציפוי, ליטוש ועיבוד סוגי עץ שונים המהווים חומר גלם עיקרי לכל עבודת נגרות.

השירות שיעלה אצלכם חיוך

אם נראה לכם שקשה לבחור עבודות נגרות בהתאמה אישית כי זה יתבע מכם מעורבות גדולה מדי, אנו במרסלו נוכיח לכם שאפשר ליהנות מהתהליך. תוכלו ליהנות מכך שאתם מייצרים מהדמיון שלכם את הרהיט שתמיד חלמתם עליו, ואנחנו מגשימים את חלומכם. מטבחים מעוצבים שאתם עיצבתם בעצמכם, ספריות שמתאימות לכם כמו כפפה ליד וכל רהיט אחר לכל פינה בבית, כולם יהפכו מדמיון למציאות אם תחברו אלינו במרסלו אומנות הריהוט. השירות שלנו מפתיע כל לקוח ובהחלט מעלה חיוך לאורך כל התהליך.

אז אם גם אתם מעוניינים ליהנות מכל היתרונות של עבודות נגרות בהזמנה אישית אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם מרסלו אומנות הריהוט.

צרו איתנו קשר והגשימו חלום!

שאלות תשובות

למה לבחור בנו?
ציוד וטכנולוגיה מהחדישות בעולם
מאשרים עבודה אל מול סקיצות בלבד
יחס מאוד אישי וחם
Call Now Button דילוג לתוכן