5 טיפים לעיצוב ארונות האמבטיה בהתאמה אישית

בונים או משפצים את סביבת המגורים? בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא מספר טיפים מעשיים לעיצוב ארונות אמבט

ארונות האמבטיה מהווים את פריט הריהוט המרכזי והדומיננטי ביותר בכל חדר רחצה בכל גודל, ולכן, עיצוב ארונות האמבט, חשוב שייעשה בהתאמה מלאה לצרכי השימוש בהם ולגודל החלל העומד לרשותכם. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של ארונות אמבטיה היכולים להתאים לכל סביבת חדרי רחצה, החל מארונות אמבט עומדים המשלבים בתוכם יחידת כיור מובנית, דרך ארונות אמבט תלויים ועד לייצר אישי של ארונות אמבטיה מעוצבים. יחד עם זאת, ארונות אמבטיה מעוצבים בעץ, חשוב שתעשה בהתאם למספר היבטים עיצוביים שונים בהם עוסק כל אחד מחמשת הטיפים שלפניכם בנוגע לעיצוב ארונות האמבטיה.

טיפ מספר 1 – צרכי האחסון הנחוצים לכם בתוך חדר האמבט

עיצוב של ארונות אמבטיה בהתאמה אישית מלאה חייב להיעשות בראש ובראשונה בהתאם לצרכי האחסון הנחוצים לכם בחדר האמבט. האחסון בחדרי האמבטיה מיועד בעיקר לצרכי אחסון של מגבות, חלוקי רחצה, מוצרי ותכשירי טיפוח וכדומה, ולכן, בעת תכנון העיצוב חשוב להתייחס לכמות הפריטים אותם תהיו מעוניינים לאחסן.

טיפ מספר 2 – עיצוב על פי גודל החלל

כל ארון אמבט חייב להיות מותאם לגודל החלל בו הוא ממוקם, ולכן, חשוב שגם בחירת הסגנון העיצובי של הארון תעשה בהתאם לגודל החלל וזאת על מנת לייצר סביבת רחצה כיפית, נעימה ומרווחת גם במקרים בהם מדובר בגודל חדר קטן יחסית. בכל אותם מקרים בהם עומד לרשותכם חדר רחצה במידות קטנות יחסית, תוכלו לנצל באופן המיטבי ביותר את קירות החלל ולתכנן מלכתחילה ארונות אמבטיה תלויים מעץ או מכל חומר גלם אחר.

ארון אמבטיה בהתאמה אישית

טיפ מספר 3 – הרמוניה של גוונים

עיצוב ארונות אמבטיה חייב להיעשות תוך בחירת הגוון הנכון של מעטפת הארון והתאמתו לגוון הדומיננטי של החלל. בכל אותם מקרים בהם הגוון הדומיננטי של חדר האמבטיה הוא לבן, מומלץ לבחור בגוונים כהים יותר המבליטים את העיצוב ולהיפך. לדוגמא: במידה ומדובר בחדר אמבטיה המתאפיין בצבע לבן, מומלץ להימנע מעיצוב ארונות אמבטיה בגוון אפור, שמנת וכדומה אלא לבחור בגוונים כהים יותר כגון: שחור או גוונים שמחים כגון: טורקיז, כחול וכדומה. המטרה העיצובית בסופו של דבר היא לייצר הרמונה של גוונים בין צבע הארון לבין הצבע הדומיננטי של החלל.

טיפ מספר 4 – סקיצה עיצובית לפני הכול!

אם גם אתם עומדים לפני ביצוע עבודת נגרות  לצורך ייצור ארון אמבטיה בהתאמה אישית, חשוב שתעמוד לרשותכם סקיצה עיצובית מקדימה באמצעותה תוכלו להתרשם מהסגנון העיצובי של ארון האמבטיה והתאמתו המלאה לחלל.

טיפ מספר 5 – בחירת חומרי הגלם

ארונות אמבטיה מעוצבים יכולים להיות מיוצרים מחומרי גלם שונים שהבחירה ביניהם חייבת להיעשות בהתאם לאיכויות החומר ועמידותו בפני נזקי לחות ומים לאורך זמן. במידה ובחרתם בעץ כחומר גלם עיקרי לייצור ארון האמבטיה חשוב לבדוק את אופן עיבוד העץ והתאמתו לחדר הרחצה.

למידע נוסף על עיצוב ארונות אמבטיה בהתאמה אישית לחצו כאן

למה לבחור בנו?
ציוד וטכנולוגיה מהחדישות בעולם
מאשרים עבודה אל מול סקיצות בלבד
יחס מאוד אישי וחם
Call Now Button דילוג לתוכן