ארונות אמבטיה

מחפשים ארון אמבטיה מעוצב?

כל אחד צריך ארון אמבטיה, המאפשר לאחסן את כל ציוד הרחצה והאבזור הנלווה: השמפו והסבון, משחות ומברשות שיניים, בשמים, תמרוקים ולעתים אף חומרי ניקוי, תרופות ועוד. עם זאת, נשאלת השאלה מדוע הארון הזה חייב להיות מעוצב? והתשובה היא כי חדר האמבטיה הוא חלק בלתי נפרד מהבית ועליו להיות נעים בעין ולא רק נוח לשימוש.

אנו פותחים ומסיימים את היום בחדר האמבטיה עם טקס צחצוח השיניים, אנו מתקלחים בו ורוצים להרגיש שמרווח ונעים לנו. ארון אמבטיה הוא בעצם הרהיט המרכזי בחדר זה. ארונות אמבטיה מעוצבים הם שישפיעו על הפן האסתטי לצד הפן הפרקטי בחדר האמבטיה.

מה חשוב לדעת על ארון אמבטיה מעוצב?

עיצוב ארונות אמבטיה אינו משימה פשוטה ולעתים תיתקלו בכל מיני ארונות אמבטיה מעוצבים שממש לא יקלעו לטעם שלכם. הדבר החשוב ביותר הוא לבחור את העיצוב המתאים ביותר עבורכם, כיוון שיש ארונות אמבטיה שיהיו יפהפיים, אך פשוט לא מתאימים למתאר האישי שלכם. למשל, ארון נהדר בצבע אפור לא יתאים לעיצוב חדר אמבטיה שמתאפיין בצבע לבן. ארון גדול מידי לא יתאים לחדר אמבטיה קטן ויש עוד דוגמאות רבות וחשובות להתאמה נבונה. סגנון עיצוב ארון אמבטיה משפיע למעשה על החדר כולו ולכן הוא זה שקובע את הטון, יותר מהמראה או המקלחון.

יש עוד פרמטרים חשובים בבחירה

מעבר לעיצוב ארונות אמבטיה שחייב להיות מותאם לחדר עצמו, יש לבחור ארונות פונקציונליים שמתאימים לשימוש. האם אתם מעדיפים ארון פתיחה עם דלתות או ארון הזזה? מה חלוקת המגירות המתאימה? חשוב לזכור כי מלבד הפרקטיקה וההתאמה של העיצוב לחלל הקיים יש צורך גם לבדוק פרטים נוספים וביניהם גם תנאיה של העסקה כגון מה עלות ההובלה וההרכבה? האם יש תעודת אחריות על הארון?

קנייה איכותית נמדדת גם באיכות השירות

ארון אמבטיה קונים פעם אחת לשימוש של שנים רבות ולכן מן הראוי להשקיע בבחירתו. כשלא משקיעים בבחירה, האיכויות הירודות של הארון משפיעות גם על השימוש וגם על העיצוב ולבסוף גם על הכיס שלכם. מפני שתיאלצו להחליף בתדירות גבוהה ארון אמבטיה חדש. מכאן ניתן להבין את הקשר הישיר בין קנייה של ארון איכותי לבין חברה איכותית כמו מרסלו אומנות הריהוט.

כשמדובר בחברה איכותית ומוכרת בתחום, בעלת שנות ניסיון רבות וצוות מנוסה שמעניק שירות אישי לכל לקוח ומקדיש תשומת לב להבנת צרכיו. אנו במרסלו אומנות הריהוט מציעים לכם ארונות אמבטיה מעוצבים וחדשניים וכמובן שירות מקצועי, אדיב ואמין.

למה לבחור בנו?
ציוד וטכנולוגיה מהחדישות בעולם
מאשרים עבודה אל מול סקיצות בלבד
יחס מאוד אישי וחם
Call Now Button