מטבח מודרני

מטבחים מודרניים

מטבח מודרני הוא אחד המטבחים הנחשקים ביותר. בשונה ממטבחים כפריים שמחזירים אותנו שוב ושוב לסגנון הווינטג', מטבח בסגנון מודרני משדר עכשוויות בכל היבט – בעיצוב שלו וכן בפונקציונליות. מטבחים מודרניים מעוצבים מאופיינים כמעט תמיד בצבעים קרים ולעתים אף בניגודיות צבעים ומשחקים בין שחור ולבן. זאת בשונה ממטב כפרי המאופיין בצבעי עץ טבעיים וחמים. עיצוב המטבח המודרני כולל בדרך כלל חומרים כגון ברזל, אבן וזכוכית, מה שתורם הן ללוק ההייטקיסטי – מודרני שלו והן לעמידותו.

 

אז הבנו למה כדאי לבחור במטבח מודרני?

כי הוא מעוצב, חדשני, עמיד וכמובן פונקציונלי, מה שחשוב מאוד לבשלנים שבינינו. עם זאת נשאלת השאלה כיצד נבחר את המטבח המתאים. מטבחים מודרניים יכולים להיות שונים מאוד זה מזה ואתם יכולים ללכת בקלות לאיבוד במהלך החיפושים אחר זה שיתאים לכם. עיצוב מטבחים מודרניים יכול להיות מגוון מאוד ואי אפשר להכליל את כל הסגנונות תחת המילה 'מודרני'. מיד נציג את הדרך הנכונה למימוש חלומכם.

כשבוחרים מטבח מעוצב בהתאמה אישית תמיד צריך לחשוב על ההתאמה לחלל הקיים, בין אם מדובר על צבעי קירות המטבח, הפריטים בסלון הצמוד למטבח, או מוצרי החשמל למטבח שרכשתם או שתרכשו. אין ספק שיש צורך לשקול היטב גם את השימושיות של המטבח ועד כמה הוא יהיה נוח לכם ולכל המשפחה. לצד כל אלו יש גם נתונים יבשים שאתם חייבים לשקול ולהשוות. למשל, מה המחיר שמוצע לכם על מטבח מודרני מסוים ביחס למטבח אחר או למחירי חברה אחרת? האם יש אחריות על המטבח? עד כמה החומרים שלו עמידים? האם הם עומדים בתקנים? ומה לגבי ההובלה וההרכבה? כל המידע הזה צריך להיות שקוף וגלוי, בדיוק כמו שקורה אצלנו במרסלו אומנות הריהוט.

המטבחים שחלמתם עליהם כבר כאן במרסלו!

בחירת מטבח מודרני, כמו זה שתמיד חלמתם שיהיה לכם, יכולה להיות מאוד מציאותית עבורכם כיום. כשתגיעו אלינו מרסלו – אומנות הריהוט, יחד נבצע אפיון למטבח מודרני ברמה גבוהה, תוך השקעת מחשבה בכל הפרטים עד המזערי ביותר. בהמשך, בזמן שתעבדו במטבח עצמו, תבינו שמישהו במרסלו חשב על הכול. אתם מוזמנים להגיע ולעשות צעד ראשון בבחירת מטבח מודרני עם צוות מנוסה ואדיב, שיעניק לכם שירות אישי לאורך כל הדרך, כולל ייעוץ והכוונה במלוא הסבלנות וההקשבה.

למה לבחור בנו?
ציוד וטכנולוגיה מהחדישות בעולם
מאשרים עבודה אל מול סקיצות בלבד
יחס מאוד אישי וחם
Call Now Button דילוג לתוכן