חדרי ארונות

גם אתם חולמים על חדר ארונות?

חדר ארונות הוא ללא ספק פתרון חלומי עבור אנשים רבים. הוא יכול להיות חסכוני מאוד במקום, גם אם במחשבה ראשונה מישהו עלול לחשוב  שהקדשת חדר ייחודי לארונות הוא בזבוז של שטח בבית. נהפוך הוא. הוא חוסך מקום של ארון שיכול לנגוס מגודל החדר בגו אתם שוהים, הוא מספק נגישות נוחה יותר לכל הבגדים, עושה סדר בבית וגם משפר את חוויית בחירת הבגדים. כל זאת כמובן, אם בוחרים חדרי ארונות בצורה נכונה.

חדרי ארונות בונים בזהירות

מעבר לכך שכל חדר ארונות צריך להיות עשוי מחומרים עמידים שיהיו בטוחים לשימוש, יש צורך לדאוג לבטיחות במישורים אחרים. למשל, חדר ארונות אי אפשר לבנות בפזיזות ובוודאי ללא תכנון מראש. יש לתכנן היטב אפשרות לשינויים עתידיים, לנזקים שיכולים להיגרם למנגנונים שבחדר, וכמובן לבחור  חומר עמיד שיהיה חזק מספיק. אם לא כך, מדפים עלולים לקרוס בבוא היום. לכן החלק החשוב בתהליך עיצוב חדר ארונות הוא תכנון חדר ארונות בטוח ויציב.

תכנון נכון לשימוש ארוך טווח

חדרי ארונות יכולים להיות בחירה מעולה לאנשים רבים. מה שחשוב באמת הוא לבחור חדרי ארונות מעוצבים בהתאמה אישית ולא רק בגלל הפן העיצובי. אין ספק כי חדר ארונות שמותאם להעדפה האישית שלכם יכול להיות שימושי יותר ולשדרג את הבית. כמו כן, יש לבחור אותו תוך מחשבה על הטווח הארוך. החדר צריך להיות מתאים גם בעוד מספר שנים ולכן יש לתכנן אותו בגודל המתאים, בהתאם לאופי הקניות שלכם ולשאיפות שלכם לעתיד. הוא צריך להיות עשוי מחומרים עמידים וכמובן גם מותאם לשימוש שלכם.

חדר ארונות מאומני הריהוט של מרסלו

כפי שכבר יכולתם להבין, ישנם אלמנטים רבים שצריכים להתגבש יחדיו כדי שחדר הארונות שלכם יהיה המיטבי. בדיוק בשביל זה אנו במרסלו אומנות הריהוט נמצאים כאן בשבילכם. אנו מספקים תכנון ובנייה בטוחה של כל חדרי הארונות, בכל הגדלים ובהתאמה אישית לכל אחד. אחרי תיאום ציפיות עם הצוות המנוסה ובחירה מהקטלוג השלנו, התהליך ייראה לכם פשוט, מהיר וקל.

ראיתם חדרי ארונות בהתאמה אישית העונה לדרישות שלכם?
צרו איתנו קשר והגשימו חלום!

למה לבחור בנו?
ציוד וטכנולוגיה מהחדישות בעולם
מאשרים עבודה אל מול סקיצות בלבד
יחס מאוד אישי וחם
Call Now Button