5 סגנונות שונים לעיצוב המטבח

כל סגנון עיצובי למטבח נבחר על פי מספר פרמטרים ואלמנטים המאפיינים אותו. מצד שני, הוא גם יכול להיות אינדיבידואלי כמו שאין לאף אחד אחר כשהוא מותאם אישית. המאמר יעסוק ב- 5 סגנונות שונים לעיצוב המטבח.

מטבח בסטייל המודרני

המטבח המודרני הפך לפופולרי בבתים רבים בארץ בגלל הנוחות והאלגנטיות שלו. הפשטות מצד אחד והיוקרתיות מצד שני, גורמות לאנשים רבים להתאהב בו ולכן הביקוש אליו עולה. הגוונים שלו בהירים, הקווים ישרים ומקנים לו מראה בוהק ונקי והחומרים הבולטים המרכיבים אותו הם זכוכית ומתכת.

כשמחפשים מטבחים מעוצבים בהתאמה אישית ניתן להפוך את הסגנון המודרני לייחודי בהתאם לצרכים ולטעם האישי. הטאץ' האישי יבלוט בפונקציות של המטבח בין אם אלו ידיות אינטגרליות סמויות ובין אם מגירות נשלפות עם טריקה שקטה. גם חיפוי שיש למטבחים על הקירות יכול להעניק לו מראה ייחודי, מודרני ופרקטי.

סגנון כפרי מנצח

מטבחים מעוצבים מעץ הם המתאימים ביותר לסגנון הכפרי, הם בנויים מעץ טבעי או צבוע עם גוונים פסטליים. ניתן להוסיף טאץ' אישי לארונות באמצעות שיוף עדין בחזית ופרזולים נחושתיים מסביב. הזמנת מטבח מנגר, כאשר מתכננים מטבחים בהתאמה אישית, נכון יהיה להקפיד על התאמת הפונקציונליות והסגנון העיצובי. כיום, ניתן לבחור קלפה עם זכוכית מעוצבת, ידיות נחושתיות, גופי תאורה מעוטרים, אי למטבח מעוצב כשולחן אבירים מעץ טבעי עם כיסאות תואמים. הטאץ' האישי יהיה ניכר גם בווילונות, בפרזול, בגוונים ובטקסטורות אותם תבחרו.

מינימליסטי הייטקי

מטבחים בסגנון הייטקי מתאפיינים במינימליזם ובגוונים שחורים ואפורים שנראים קודרים לאנשים מסוימים. כאשר מזמינים נגרות בהתאמה אישית למטבח בסגנון זה ניתן לתכנן את הארונות כחלק אינטגרלי מהקיר באותו הגוון. גם תכנון שיש למטבחים בסגנון זה צריכים להיות מסיביים, יוקרתיים ובעלי גימורים, קווים ישרים וגוון כהה. האי כולל ארונות אחסון, משטח עבודה משיש וכיסאות בר מתכתיים ומעליו תעלת מיזוג חשופה המשווה לכל הבית מראה הייטקיסטי.

סגנון אקלקטי משלב

מטבח אקלקטי הוא מטבח המשלב בין כמה סגנונות. למשל שילוב של סגנון כפרי עם מודרני מתאפיין בבריקים בצבע טבעי, דלתות עם חזיתות מסוגננות, שילוב של זכוכית ועץ וגופי תאורה כמו פס צבירה מודרני וגופי תאורה תלויים כפריים. עיצוב אקלקטי אצל מרסלו אומנות הריהוט יכול להעניק למטבח את המראה המושלם כשמדובר בסגנון זה כי לדמיון בו אין גבולות.

פרובנס קלאסי

מטבח בסגנון פרובנס דומה לסגנון הכפרי, אך נראה נקי יותר בקווים ובגימורים שלו. הגוון המאפיין אותו הוא שמנת ובעיצוב שלו עושים שימוש בחומרים טבעיים שהבולט ביניהם הוא העץ. את האי ניתן לעצב מעץ המחובר לפרקט ולתלות מעליו מנורות מחוספסות בעלות מראה תעשייתי. חברת מרסלו עבודות נגרות בהתאמה אישית תעזור לכם להתאים את חיפויי הקירות לעיצוב סגנון זה ויהפוך אותו למטבח אלגנטי ומרשים.

למה לבחור בנו?
ציוד וטכנולוגיה מהחדישות בעולם
מאשרים עבודה אל מול סקיצות בלבד
יחס מאוד אישי וחם
Call Now Button דילוג לתוכן