5 יתרונות של נגרות בהתאמה אישית על מוצר מוגמר בחנות רהיטים

אם החלטתם לחדש את הריהוט הביתי, אנחנו בטוחים למדי שכבר הספקתם לדגום לא מעט קטלוגים של סוג הריהוט שאותו אתם מחפשים, ובטח גם הספקתם לקבל השראה (והמלצות) מלא מעט חברים וקרובים, שהריהוט בביתם הקסים אתכם. אז כרגע, אתם נמצאים בשלב ההחלטה הגדולה… כאן, הרשו לנו לעצור ולעכב אתכם לעוד מספר דקות, כדי לדבר על אופציה נוספת, אופציה שאולי לא חשבתם עליה עד כה – אופציית הנגרות המותאמת אישית. כן, ברור שנראה שהכי מהיר לקפוץ לחנות הרהיטים ולקנות ספריה, סלון או ארון, אבל האם הריהוט שתקבלו אכן יהיה הריהוט המתאים לכם ביותר?
לנו, יש לפחות חמש סיבות טובות שגורמות לנו לחשוב שלא…

יתרונות הנגרות בהתאמה האישית

האם הדרך הקצרה ביותר, היא, תמיד, גם הדרך הנכונה ביותר?
נגרות בהתאמה אישית היא הדוגמה המצוינת להיפך מכך, וזאת מאחר ובכל הנוגע לעניין נגרות, דווקא לרכישת רהיטים בהתאמה אישית יש כמה יתרונות שלא משנה כיצד תסתכלו עליהם, הם אלה ההופכים את עבודות נגרות בהתאמה אישית לבחירה המועדפת על אנשים רבים.

היתרון הראשון – התאמה מדויקת של הגודל

נגרות בהתאמה אישית מאפשרת לכם להתאים את גודל הרהיט בדיוק לגודל השטח המוקצה לו. למשל, כאשר אתם רוכשים ספריה מעוצבת מעץ בחנות, אותה ספריה מעץ מעוצבת כדי שתתאים לכמה שיותר בתים ודירות. אבל מה אם השטח העומד לרשותכם עבורה מצומצם? או, לחילופין, הוא עצום בגודלו, והספרייה עלולה ללכת בו לאיבוד?

היתרון השני – התאמת צבעו של הרהיט

נגרות בהתאמה אישית מאפשרת לכם להתאים את צבע הרהיט או המוצר בדיוק לעיצוב שלכם. דבר שחשוב במיוחד כשאתם חושבים על חיפוי קירות בעץ או על רכישת ארונות מטבח שאמורים להשתלב בצביון שאותו אתם רוצים להעניק למטבח שלכם.

היתרון השלישי – היכולת לבחור מה שמתאים לכם

את היתרון העיקרי בכך, נוכל לראות, למשל, בעת ארונות מטבח בהזמנה אישית – עיצוב ארונות מטבח חייב להתחשב בצרכים הספציפיים שלכם, בהרגליכם ובדינאמיקה המשפחתית שלכם. לכן, קשה מאד להאמין כי מטבח שתוכנן עבור מישהו אחר, משפחה אחרת, יוכל לענות על צרכיכם בצורה מושלמת כמו נגרות מטבחים בהתאמה אישית. כן, מהשיש ועד למדיח המובנה, גם ארון שירות מעץ חייב להתאים בדיוק לכם!

היתרון הרביעי – היכולת להזמין דברים יוצאי דופן ולא שגרתיים

אם יש לכם צורך בהזמנת עבודות נגרות יוצאות דופן (למשל, יצירת תחתית כפולה להסלקת מסמכים או ארונות מעוצבים בסגנון מיוחד) הסיכוי שתמצאו את מבוקשכם בחנויות רהיטים "סטנדרטיות" הוא קטן מאד!

היתרון החמישי – יחס אישי וליווי מקצועי צמוד תחילת התהליך ועד לתומו

אנחנו מאמינים, כי בעוד על ארבעה הסעיפים הקודמים, לפעמים, אולי ניתן להתפשר, על יחס אישי ושירות מקצועי צמוד – לא כדאי (ואף אסור) לכם להתפשר.

כעת,
נכון שגם עבורכם, נגרות בהתאמה אישית היא הפתרון הטוב ביותר? פנו אלינו ואחד מנציגי מרסלו אומנות הריהוט יעניק לכם שירות מקצועי ואדיב במיוחד!

למה לבחור בנו?
ציוד וטכנולוגיה מהחדישות בעולם
מאשרים עבודה אל מול סקיצות בלבד
יחס מאוד אישי וחם
Call Now Button דילוג לתוכן